Contact

Kantoor Rondeel B.V.
Meerheide 200
5521 DW Eersel
Postbus 160
5520 AD Eersel
eersel@rondeel.org
Tel.: +31 (0)497 519470

Heeft u interesse in één van onze Rondeelstallen, neem dan contact op met de boeren:

Rondeel Wintelre
Els van de Ven
Oirschotsedijk 3B
5513 NR Wintelre
wintelre@rondeel.org
Tel.: +31 (0)6 50939582

Rondeel Vaassen
Familie Verbeek
Bokkerijweg 1
8171 LD Vaassen
vaassen@rondeel.org
Tel.: +31 (0)6 53965721

Rondeel Barneveld
Timon Brandsen
Van Amerongenweg 3
3771 LM Barneveld
barneveld@rondeel.org
Tel: +31 (0)6 21886567

Rondeel Ewijk
Elsenpas 2a
6644 KP Ewijk
eersel@rondeel.org
Tel.: +31 (0)497 519470

MiniRondeel Amsterdam
André van Galiën
Gaasterlandstraat 4
Amsterdam
amsterdam@rondeel.org
Tel.: +31 (0)6 29051324

Persinformatie

Wilt u als pers meer informatie ontvangen of een reportage maken over het Rondeel, dan kunt u contact opnemen met Peter Koelewijn via 06-54271734 of peter.koelewijn@rondeel.org.

Download persfoto’s

Contactformulier

Heeft u vragen en/of opmerkingen neem dan hier contact met ons op.

...LIVE vencogroep HD WebCam...